ERSA

The European Regional Science Association Sekcja Polska

Aktualizacja – seminarium online: dlaczego warto i jak dobrze publikować – przykład regional science

Miło nam zaprosić Państwa na pierwsze w tym roku seminarium online, którego organizatorem jest ERSA Sekcja Polska. Naszym prelegentem będzie dr hab. Katarzyna Kopczewska, prof. UW.

Pani Profesor zaprasza na spotkanie, w ramach którego chce podzielić się z nami swoimi doświadczeniami dlaczego warto i jak dobrze publikować – przykład regional science. Celem seminarium jest przedstawienie (subiektywnej) perspektywy publikacyjnej w regionalistyce. Omówione zostaną doświadczenia naukowe związane z publikowaniem w międzynarodowych czasopismach i wydawnictwach książkowych, a także związane z pełnieniem roli edytora w Regional science policy & practice oraz sekretarza międzynarodowego konkursu EPAINOS.

Zapraszamy 6.11.2020 (pt) o 16:30 na platformę Google Meet.

Seminarium jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych publikowaniem, niezależnie od dorobku naukowego czy też członkostwa w naszym stowarzyszeniu. Link wyślemy do Państwa drogą mailową w dniu seminarium. Prosimy o wpisanie wydarzenia do kalendarza i zachęcamy do kontaktu. Dyskusja na temat publikowania i Państwa doświadczeń będzie mile widziana.